Penzion Teplice U Kozičky
 
ADRESA Penzion U Kozičky
Rooseveltova 262
Teplice 41501
Česká Republika
Pension-Teplice-U-Kozicky@cz-hotel.eu
AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 16 m/s
Penzion U Kozičky ubytování Teplice Aktuální počasí skoro zataženo
Penzion Teplice U Kozičky - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Teplice U Kozičky - disponuje restauracíPenzion Teplice U Kozičky -  je k dispozici připojení na internetPenzion Teplice U Kozičky -  je k dispozici letní terasaPenzion Teplice U Kozičky - disponuje kavárnouPenzion Teplice U Kozičky - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardPenzion Teplice U Kozičky - přijímá kreditní karty VISAPenzion Teplice U Kozičky - přijímá kreditní karty American ExpressPenzion Teplice U Kozičky - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Teplice U Kozičky - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Teplice U Kozičky - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Teplice U Kozičky - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Teplice U Kozičky - na pokojích je telefon
 
Doporučte tyto stránky:

*** Penzion U Kozičky / Teplice

Penzion u Kozičky je umístěn na okraji Zámeckého parku v těsném sousedství hlavní lázeňské budovy Beethovenv Teplicích. Z oken penzionu se naskýtá jedinečný výhled na Ptačí schody, komplex zámeckých budov, kostelů a lázní. Díky své poloze poskytuje ideální propojení možnosti relaxace v zámeckém parku či lázních s vycházkami do centra města, vzdáleného necelých 300 metrů.

Ubytování:
Penzion hostům poskytne celkové ubytování ve 14 pokojích, odpovídajících standardu 3 hvězdček. Čtyři dvoupokojové apartmány poskytující ubytování pro 2 až 4 osoby a deset dvoulůžkových pokojů.

Pokoje jsou prostorné, standardně vybavené televizory se satelitním příjmem, internetem WiFi, chladničkou, trezorem, fénem a telefonem. Tyto služby jsou zahrnuty v ceně ubytování včetně neomezeného internetu. V apartmánech je prostorná kuchyňská linka, dávající hostům možnost vlastního stravování. Pokoje jsou dále vybaveny koupelnou s toaletou, umyvadlem, vanou a bidetem.

Gastronomie:
Restaurace poskytuje osobitý interiér s dominantou v podobě kachlových kamen, nekuřáckou jídelnou a intimním koutem s akváriem. Současná kapacita restaurace 70 míst. Moderní klimatizace celé restaurace zaručuje příjemné posezení v nezakouřeném prostředí prostém pachů z kuchyně.

V teplejších měsících je možné posezení na terase s výhledem na historické jádro města s přilehlým zámeckým parkem.

Služby:
K dispozici je stroj na čištění a leštění obuvi, na požádání zapůjčení žehličky a rychlovarnou konvici. Bezproblémové parkování zaručuje 6 krytých uzamykatelných garážových stání, vlastní parking a veřejná parkovací místa. Nově vybudovaný výtah umožňuje bezbariérový přístup do všech pokojů a prostor pensionu.

Okolí:

Teplice a blízké okolí nabízejí zajímavou architekturu empírových i secesních staveb, mnoho přírodních i historických pozoruhodností. Historické centrum velmi přitažlivé pro návštěvníky tvoří okolí Zámeckého náměstí, na kterém se nachází sochařský skvost v podobě morového sloupu od Matyáše B. Brauna z roku 1718. Je lemováno budovami katolického a pravoslavného kostela a komplexem zámeckých budov, zahrnujícím i zbytky původního benediktinského kláštera z poloviny 12. Století. Ze zámeckého komplexu vejdeme do rozsáhlého zámeckého parku obklopujícího horní a dolní zámecký rybník.